
Макар и напоследък да се радваме на все повече "топли" зими, в сравнение с чудото, което помним от своите детски години, това време на годината си остава коварно. Във всеки един момент можете да се събудите и да осъзнаете, че навън има половин метър сняг, който изисква особени усилия за справяне със ситуацията. Но не се притеснявайте - добрите хора от Converse ви идват на помощ.
Със стилно изглеждащи милитари зелено-черни краски, новитe Converse Chuck Taylor All Star II Thermo Boot ще ви осигурят не само защита срещу снега и водата, но и естетическа наслада.

Здрави и водоустойчиви, новите Thermo Boot изпъкват визуално, благодарение на контрастиращите си материали. Например, марковата Lunarion подплънка на Nike е поместена в тонирана гумена обвивка, докато плюшената и мека вътрешност на обувката ще ви помогне да се чувствате удобно и приятно, докато си проправяте път в условия на сняг и дъжд. Обобщено накратко, основното предимство на Chuck II Thermo Boot е комбинацията между практичността на зимен модел и естетиката на Converse, която и този път не е пренебрегната.

За допълнителен визуален ефект, задната и предната част на обувката е обагрена в цвят тъмно сребро, а 3M рефлектиращият материал осигурява блясък, дори и в моменти на слабо осветление.
Коментари