Ноемврийският брой на Marie Claire решава да посвети изданието си на жената с едни от най-острите езици в хип-хопа Ники Минаж. Корицата прави реверанс към Balmain, а между страниците виждаме певицата в стайлинг с други модни брандове, един от които е Marc Jacobs.

Провокативна, както обикновено, Ники не се страхува да покаже малко повече плът. Елегантните грим и прическа са комбинирани с push-up сутиен, палто с дълъг косъм и ботуши на платформа, а резултатът всъщност е доста приятен за окото. Фотосесията е дело на фотографа Kai Z Feng.

Между страниците на изданието Ники Минаж говори за ролята на жената в мъжкия хип-хоп свят и какво е да се съревноваваш с другия пол в тази толкова тяхна индустрия.

"Нямам нужда да чета книги за бизнеса. Мога да погледна нечия кариера и просто да изтъкна какво да прави и какво не. Единственият човек, с когото съм правила това през целия си живот, е Jay Z. Той е страхотен в това да бъде истински представител на улицата, но и бизнесмен. А аз си мисля... защо не може и жените да правят това, да постигат успех в рапа и да го насочват към тяхната империя? Чувствам, че всичко, което той може да направи, мога да направя и аз."

Автор

Пулсът на VIBES бие в ритъма на всички млади хора с вкус към музиката, киното, модата, литературата, изкуството, гейминга, технологиите и всичко останало, което е важно и има значение, за да се радвате на един по-вълнуващ живот.

Напишете коментар